flag language BG

КОНЦЕРТ

Концерт по случай 20 години ТС ,,МЕСЕМБРИЯ''
На 16 май, от 18:30 ч. Несебър ще затупти в ритъма на юбилея на Танцово Студио ,,Месембрия,, при ООШИ - гр.Несебър!
Две десетилетия след своето създаване, групата ще събере на една сцена настоящите си членове, специални гости и свои приятели, за да завещаят историята си, чрез заедността на танца.
Това е вечер на благодарност към всички, които са пренесли пламъка си в огъня на ТС ,,МЕСЕМБРИЯ''!
Вечер в която той ще гори за вас и пред вас.
Това е завет към следващите, които ще го поддържат жив и след днес.
Вход свободен! Заповядайте!

Предстоящи събития