Детска изложба, посветена на 20-та годишнина от обявяването на Свети Влас за град, ще се състои на 25 май от 17:00 часа в зала читалище „Пробуда“ в курорта. Организатор на събитието е галерия Мара Латева със съдействие на кметство Свети Влас.
В проявата освен картини на талантливи деца, ще се рецитират стихове, ще има и музикален съпровод.





